Dzień Babci i Dziadka

Dziadek i Babcia to osoby, które w życiu dziecka ogrywają bardzo ważną rolę, bo kto pocieszy, przytuli, upiecze szarlotkę, u kogo są najwspanialsze wakacje i święta?
Dlatego nikomu nie trzeba przypominać o randze obchodów święta Babci i Dziadka. Są to najpiękniejsze dni, w których obdarzani są Oni szczególnymi dowodami miłości.
Jak co roku o tej porze nie mogło zabraknąć dziadków na uroczystościach dla nich przygotowanych przez oddziały przedszkolne i klasy I-III.
Licznie przybywający do naszej placówki goście zasiadali na przygotowanych dla nich miejscach. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość, skupienie oraz nutkę niepokoju.
Wszyscy dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować dziadkom za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków.
Wzruszenie dostojnych gości było ogromne, a ukradkiem ocierane łzy świadczyły o miłości i  zadowoleniu z ukochanych wnuków, którzy obdarowywali swoich najbliższych własnoręcznie przygotowanymi prezentami, „słodkimi całusami” i życzeniami.
Spotkanie zakończono słodkim poczęstunkiem,  przygotowanym przez rodziców i miłą rozmową.

To był naprawdę wyjątkowe dni, pełne radości oraz dumy. Szczęśliwe i uśmiechnięte twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

dbjpgdb1jpgdb3jpgdbmjpgdbjpg83332788_169503521031560_482507908911726592_njpg