KONCERT CHARYTATYWNY

  sercejpg

Organizatorzy niedzielnego koncertu charytatywnego dla pani Jadwigi i pani Małgorzaty podsumowali pomoc przekazaną przez uczestników imprezy dobroczynnej. Udało się zebrać 7 689,69   tys. złotych, 70 euro i 100 koron czeskichInicjatorzy koncertu charytatywnego : Zuzanna Kleczko, Dorota Klimejko, Elżbieta Poźniak wraz ze wszystkimi nauczycielami Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Siecieborzycach pragną podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w tym przedsięwzięciu.

 

Na ręce pana Burmistrza Szprotawy kierujemy podziękowania za udostępnienie sali i objęcie honorowego patronatu nad koncertem, gazecie lokalnej za patronat medialny.

 

Dziękujemy panu dyrektorowi SP w Siecieborzycach Janowi Sucheckiemu za spontaniczną reakcję i wsparcie.

 

Dziękujemy wspaniałej publiczności, która dopisała bardzo licznie. Sala wiejska w Siecieborzycach była pełna!

 

Dziękujemy za przybycie na koncert osobom zaproszonym : staroście żagańskiemu, radnym powiatowym i gminnym , księdzu proboszczowi, dyrektorom szkół gminy Szprotawa.

Z zachwytem wysłuchaliśmy koncertu licznie przybyłych na to wydarzenie wspaniałych muzyków i artystów, dziękując im tym samym za bezinteresowną pomoc.

Szczególne podziękowania za niezapomniane chwile, dawkę dobrej muzyki i humoru

 dla:

KABARETU CIACH z Zielonej Góry

dla zespołu FAJNA FERAJNA z WIECHLIC , dla AGNIESZKI ZGRZEBSKIEJ, dla OLI GYBA i ANNY KACPRZAK ,dla KAROLINY KOCZUR i DAWIDA GANCZARA ,dla zespołu WRZOSY z Siecieborzyc,dla JOANNY I WERONIKI KENIGSBERG , dla GRZEGORZA ZWARYCZ

dla KRZYSZTOFA BOCZNIEWICZA za udostępnienie nagłośnienia i pomoc w prowadzeniu imprezy.

Wszyscy mogliśmy wysłuchać najpiękniejszych piosenek w wykonaniu uczniów, nauczycieli oraz absolwentów SP w Siecieborzycach.

 

 

W imieniu organizatorów pragniemy wyrazić wdzięczność za pomoc i życzliwość podczas organizacji koncertu charytatywnego :

Pani Sołtys Jadwidze Turek

Kołu Gospodyń Wiejskich

Radzie Rodziców

Stowarzyszeniom : Wieś Razem i Aktywni Razem

Gorąco dziękujemy za bezinteresowną pomoc :

Drukarni ,,SIKORSCY”

Drukarni ,, GRAFFITI”

Ochronie koncertu członkom OSP Siecieborzyce

Oraz osobom indywidualnym :Dominikowi Burchardowi, Wiolettcie Wójtowicz-Sekule, Bartkowi Łysoń, Ryszardowi Turek

Dziękujemy wszystkim, którzy okazali dobre serce i wspomogli tych, którym pomoc jest potrzebna. Dziękujemy za ,,objęcie sercem tych dwóch serc''

 

  

 

 

 


  

 

 

 

 

 
KON 2jpgKOM56jpgKOjpgKKKjpg